Martinské olympijské hviezdičky 2018

Materská škola

Martinské olympijské hviezdičky 2018

Dňa 2. mája sme sa zúčastnili športového podujatia Martinské olympijské hviezdičky, ktoré pre deti materských škôl už po siedmy raz zorganizovalo mesto Martin, ZŠ s MŠ ul. Dolinského Martin, Olympijský klub Turiec a Správa športových zariadení mesta Martin. Na úvod pozdravili malých športovcov z trinástich materských škôl tanečníčky z našej materskej školy, ktoré sa zúčastnili prehliadky tvorivosti Zahrajme sa s Hurbankom.

Materskú školu reprezentovalo zmiešané družstvo troch chlapcov a troch dievčat. Súťažilo sa v  individuálnych atletických disciplínach skok do diaľky, hod loptičkou, beh a v disciplíne družstiev štafetový beh.

Naši malí športovci nás potešili svojimi výbornými výkonmi a zo súťaže si odniesli dve zlaté a dve strieborné medaily.

Riško Barica – I. miesto v individuálnych disciplínach chlapcov

Kristínka Jesenská – I. miesto v individuálnych disciplínach dievčat

Monika Vajdelová – II. miesto v individuálnych disciplínach dievčat

Družstvo v zožení Riško Barica, Nicolasko Vojtek, Paťko Greňo, Kristínka Jesenská, Monika Vajdelová, Sofinka Farbáková získalo II. miesto v štafetovom behu.

Všetkým deťom blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu materskej školy.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *