Martinské olympijské hviezdičky 2019 VIII. ročník

Materská škola

Martinské olympijské hviezdičky 2019 VIII. ročník

Aj tento rok sme sa zapojili do atletickej súťaže MARTINSKÉ OLYMPIJSKÉ HVIEZDIČKY, ktorú pre deti materských škôl pripravilo mesto Martin v spolupráci s Materskou školou Družstevná 10 Martin, Olympijským klubom Turiec a Správou športových zariadení mesta Martin. Súťažilo sa v individuálnych disciplínach – v behu, v skoku do diaľky, v hode a v štafetovom behu družstiev. Adamko Tuna si vyšportoval I. miesto v individuálnych disciplínach chlapcov. Zmiešané družstvo 3 chlapcov a 3 dievčat si vybojovalo II. miesto v štafetovom behu.
Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu materskej školy.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *