Seminár – rozvoj  komunikačných kompetencií detí s využitím výrazových prostriedkov tvorivej dramatiky

Materská škola

Seminár – rozvoj  komunikačných kompetencií detí s využitím výrazových prostriedkov tvorivej…

 

 Dňa 22. marca 2018 sme v spolupráci so Spoločnosťou pre predškolskú výchovu – región Martin zorganizovali v materskej škole odborný seminár spojený s priamou ukážkou výchovno-vzdelávacej činnosti zameranej na rozvoj komunikačných kompetencií a predčitateľskej gramotnosti. Seminár metodicky pripravili pani učiteľky Zuzana Kmecová a Mgr. Veronika Dučová. Ukážku výchovno-vzdelávacej činnosti viedla pani učiteľka Zuzana Kmecová.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

 

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *