ŽIVEKO 2019 má svojich víťazov

Základná škola

ŽIVEKO 2019 má svojich víťazov

Žiacka vedecká konferencia Živeko 2019 organizovaná Univerzitou Konštantína Filozofa v Nitre v spolupráci so Štátnou ochranou prírody SR a Správou NP Malá Fatra sa tento rok uskutočnila v Nitre aj Varíne. Žiaci z celého Slovenska sa prezentovali svojím vlastným výskumom v oblasti prírody a životného prostredia. Prednáška každého žiaka na konferencii bola doplnená článkom, ktorý prešiel recenziou a bol publikovaný. Vyhlásenie výsledkov na konferencii vo Varíne bolo o to úsmevnejšie, keď na špičke mladých vedcov nechýbal ani náš žiak. Viliam Zamiška, žiak 8.A triedy získal 1.miesto s témou Spevavce na sídliskách. Srdečne gratulujeme!

administrator

bolek@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *