57. ročník Turčianskych hier mládeže z pohľadu „HURBANKY“.

57. ročník Turčianskych hier mládeže z pohľadu „HURBANKY“.

V týždni 22.5.-26.5.2017 sa uskutočnil 57.ročník Turčianskych hier mládeže. Žiaci našej školy nás reprezentovali v týchto súťažiach: volejbal dievčatá (22.5.), atletika (23.5.), basketbal chlapci (24.5.), florbal chlapci (25.5.), futbal chlapci, dievčatá (26.5.), plávanie (26.5.). Najúspešnejšia bola Lilly Urbanovská s tromi zlatými medailami, Benita Bučková získala po jednej medaile z každého kovu a Zuzka Lukáčová zlatú a striebornú medailu. V kolektívnych súťažiach získali starší žiaci vo florbale zlato a mladší striebro. Najúspešnejší sme boli vo futbale. Starší chlapci, mladší chlapci a aj dievčatá získali zlaté medaile. Dve víťazstvá získali aj dievčatá v plávaní. Jednu v štafete a jednu získala Laura Gruchaľáková.

Všetkým deťom prajeme všetko najlepšie ku Dňu detí!