Dôvera školský pohár

Všetky

Dôvera školský pohár

15.5.2017 sa v Ružomberku konal „Dôvera školský pohár“ vo futbale. 

Výsledky:

1. ZŠ Ľubochňa – ZŠ s MŠ Hurbanova 4 : 4

Góly: Cígerová 4

2. ZŠ Tvrdošín – ZŠ s MŠ Hurbanova 2 : 6

Góly: Cígerová 4, Šupenová, Laurinčíková

3. ZŠ s MŠ Štiavnik – ZŠ s MŠ Hurbanova 2 : 5

Góly: Cígerová 3, Šupenová, Laurinčíková

Komentár: pri ceste na krajské kolo do Ružomberka sme sa nezamýšľali nad postupom do Slovenského finále. Chceli sme hrať svoju hru a kráčať od zápasu k zápasu. Hneď v prvom zápase sme zaváhali, keď sme proti Ľubochni hrali ustráchane a až s prílišným rešpektom. V ďalšom zápase sme začali viac kombinovať a presadzovali sme sa aj individuálne. Posledný krok bol najťažší a potrebovali sme poraziť dosiaľ neporazený Štiavnik. Po výbornom výkone sa nám to podarilo a nečakane sme postúpili do finále v Poprade. /5.-6.6.2017/ Našu školu úspešne reprezentovali: Zacharová, Faziková, Laurinčíková, Šupenová, Cígerová, Paríčková, Spišaková a Negerová. Babám gratulujeme k postupu a prajeme im, aby si finále naplno užili…

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *