Európsky týždeň mobility

Materská škola

Európsky týždeň mobility

V spolupráci Mesta Martin, spoločnosťou Fatra ski a Mestskou políciou sa deti z materskej školy v rámci projektu Európsky týždeň mobility zúčastnili súťaží na kolobežkách na pešej zóne
Taktiež svojou účasťou v bicyklovom pelotóne podporili ušľachtilú myšlienku vzájomnej podpory Na kolesách proti rakovine. Deti si na vlastných bicykloch odkrútili trasu z materskej školy na pešiu zónu a späť k jazierku v Košútoch. Tu sa za svoj obdivuhodný výkon mali možnosť občerstviť a taktiež vidieť priamo pri práci umeleckého rezbára pri tvorbe sôch z dreva: Vodné bytosti.Deti aj verejnosť mimoriadne ocenili celú akciu ako aj prístup zo strany organizátorov.

administrator

bolek@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *