Múzeum Alexandra Sergejeviča Puškina

Všetky

Múzeum Alexandra Sergejeviča Puškina

Dňa 2.6.2017 sme uskutočnili exkurziu do Brodzian, kde sme navštívil Múzeum Alexandra Sergejeviča Puškina. Exkurzia bola určená žiakom 8. ročníka, ktorí sa učia ruský jazyk.ale zúčastnili sa jej aj nemčinári.

Akciu hodnotím ako úspešnú, čo sa týka správania, ale aj záujmu žiakov. Lektorka v múzeu podala mimoriadne zaujímavý,aj keď podľa niektorých žiakov trochu dlhý a informáciami nabitý výklad. Deti sa aj pýtali na to čo ich zaujalo. Veľa vecí si zapamätali ako som sa presvedčila na najbližšej hodine ruštiny.

Na spiatočnej ceste sme sa zastavili v meste Partizánske, čo žiaci uvítali, keďže si mohli kúpiť občerstvenie a chvíľu si posedieť v reštauráciách v centre mesta.

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *