Nové zážitky

Nové zážitky

Koncom mája a začiatkom júna sme pre deti zorganizovali zábavné, športové a cestovateľské aktivity. Niektoré triedy navštívili Gazdovský dvor v Turčianskych Kľačanoch, predškoláci sa zúčastnili Dňa otvorených dverí v kasárňach, všetky deti sa zabavili sa na veľkej diskotéke. Na výlete vo Valčianskej doline si deti užívali krásnu prírodu, pekné počasie a všetky atrakcie, ktoré deťom ponúka športovo-rekreačné stredisko  Snowland.  Na športovom dni cvičili na stanovištiach a vyskúšali si aj jazdu na detskej štvorkolke. V hre „Z rozprávky do rozprávky“ prezentovali svoje vedomosti v rozprávkovom vedomostnom kvíze. Predškoláci navštívili areál SIM v Priekope. Na záver týždňa prišiel deti zabaviť so svojim hudobným animačným programom Ujo Ľubo z Košíc.