Tuláčik – Vysoké Tatry

Všetky

Tuláčik – Vysoké Tatry

Dňa 27.5.2017 sa Tuláčik vybral na svoj posledný výlet v tomto školskom roku.  Na záver roka sme  sa šli potúlať do Vysokých Tatier. Naša cesta začala v Tatranskej Lomnici, odkiaľ sme sa lanovkou vyviezli na Skalnaté pleso. Tu sme zakúsili ešte pravú tatranskú zimu, pretože tu veľmi fúkalo a bolo chladno.  Tak sme na seba navliekli všetky vrstvy, ktoré nám rodičia nabalili a vydali sme sa (už po vlastných) cez Tatranskú magistrálu na Hrebienok. Cestou sme sa zastavili na Zamkovského chate, kde prebiehala súťaž vo vynášaní tovaru. Odtiaľto naše kroky smerovali okolo vodopádov k Rainerovej útulni. Tu sme sa stretli so stálou návštevníčkou tejto chaty – nebojácnou líškou.  Z chaty sme prešli ešte pár krokov na Hrebienok, kde sme sa naobedovali. Lanovkou sme zdolali pár posledných metrov a plný pekných zážitkov sme sa rozlúčili s Tatrami.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *