Za krásami BUDAPEŠTI.

Všetky

Za krásami BUDAPEŠTI.

Dňa 29.11.2017 sme sa so skupinou  žiakov našej školy vybrali za krásami Budapešti.

Ako prvé sme navštívili Tropicarium – akvárium s výhliadkovým tunelom na žraloky, raje, pirane a iné podmorské ryby a živočíchy. Prešli sme  pralesom, kde sme sa obklopení farebným vtáctvom uprostred lian a tropických rastlín nadýchali  tropickej klímy. Niektorých poriadne vystrašila tropická búrka s osviežujúcim dažďom.

Popoludní náš výlet pokračoval nádhernými uličkami Budapešti dýchajúcimi vianočnou atmosférou. Vďaka milému sprievodcovi sme videli najkrajšie zákutia. Prehliadku sme ukončili na vianočných trhoch potulkami pomedzi  stánky plné fascinujúcich výrobkov šikovných majstrov a umeleckých remeselníkov.  Plní krásnych zážitkov sme sa vrátili domov .

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

 

 

 

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *