Zahrajme sa s Hurbankom 2018

Materská škola

Zahrajme sa s Hurbankom 2018

  1. apríl 2018 patril v materskej škole deťom materských škôl z celého mesta. Už po X. raz zorganizovalo Občianske združenie Hurbanko a kolektív materskej školy slávnosť plnú tvorivosti, nápadov a detskej radosti z toho, čomu sa deti predškolského veku venujú v rámci svojich záujmových aktivít.

Ako hosť pozdravila deti  svojim úžasným tanečným vystúpením  Viki Jakubcová, ktorá pred niekoľkými rokmi skúsila svoje prvé tanečné kroky práve na tomto podujatí.

Za svoje vystúpenia si deti a materské školy prevzali z rúk vedúcej oddelenia školstva, mládeže a športu mestského úradu v Martine Mgr. Aleny Schimikovej darčeky a ďakovný diplom, ktorý im bude pripomínať toto pekné, podnetné a zábavné dopoludnie.

Prehliadku finančne podporilo mesto Martin, Občianske združenie Hurbanko pri ZŠ s MŠ Hurbanova Martin. Sponzorsky prispeli pekáreň Hruška spol. s.r.o., pán Martin Kavuliak, pán Ladislav Jakubec, pán Ing. Michal Ceconík, pán Jozef Plichta, a firma ESCAD Slovakia s.r.o. Ďakujeme!

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Ivan Ďuriš

duris@zshurbanova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *